ТОВ "Красилівагромаш"

Про компанію

stock
Головна мета

Головна мета колективу заводу направити всі зусилля для найбільш повного задоволення потреб споживачів нашої продукції, швидко реагувати на всі зміни і потреби аграрного ринку.

Основна діяльність

Основним видом діяльності ТОВ "Красилівагромаш" є виробництво професійної грунтообробної техніки. Крім того завод виробляє причепи для легкових автомобілів, мотоблоків та міні тракторів, обладнання для подрібнювання біомаси (солома, сіно), ліфтове та нестандартне обладнання. Всього в лінійці продукції заводу більш ніж 20 виробів з різними модифікаціями.

Наша гордість

Наша гордість – агрегати комбіновані Podillya випускаються в 30-ти модифікаціях з шириною захвату від 2,5 до 10-ти метрів. Великою популярністю користуються подрібнювачі рослинних решток TEXAS-600, Missouri-600 і Arizona-450. Впевнено завойовують свої ніші на ринку борони ротаційні Colorado, культиватор Nevada, культиватор Montana, культиватор Vermont. Дуже успішним виявився старт нових подрібнювачів Kansas які призначені для подрібнення та очищення полів, лісових доріг та просік лісу від заростей кущів, чагарників.